Nejlepší VPN pro chytré televizory Vizio

Rok 2018 je pro společnost Vizio dobrým rokem, jen tak se stává, že jejich kvantová televize Quantum TV řady P s 65palcovými filmy debutovala zabijákem. Kalifornská televizní společnost udělala pozoruhodný posun v kvalitě a dostupnosti své nové řady inteligentních televizí SmartCast. Díky rozpočtovým možnostem je Vizio v mnoha amerických domácnostech běžným názvem. Po vydáních v roce 2018 je jediná věc, která by mohla televizory ještě vylepšit, je připojení k VPN. Síť VPN vám umožní odblokovat webové stránky, obejít geobloky a přistupovat ke službám a aplikacím, které nejsou dostupné ve vaší zemi. Čtěte dále a zjistěte, která VPN nejlépe funguje s chytrými televizory Vizio.


Nejlepší vizio TV VPN

Nejlepší VPN pro Vizio Smart TV

Nejlepší vizio Smart TV VPNs shrnuty

Pokud víte, co VPN dělá a víte, jak nainstalovat VPN do Smart TV, jako je Vizio, nemusíte si přečíst celý článek. Nejlepší VPN pro Vizio Smart TV jsou:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. VyprVPN

Nejlepší VPN pro chytré televizory Vizio

Rozlišovacím faktorem mezi inteligentní televizí a běžnou televizí je schopnost připojení k internetu. Chytré televizory fungují jako streamingové platformy a umožňují vám přístup k celé řadě aplikací, služeb a obsahu na jednom místě.

Internet však není příliš bezpečný a chytré televizory neexistují ve světě bez počítačové kriminality a krádeží dat. Nejsou také příliš soukromí, poskytovatel internetových služeb nebo třetí strana snadno zjistí, co sledujete, kdy a na jakém kanálu / aplikaci. Abyste se ochránili před možnými útoky a špionáží, musíte mít VPN. VPN jednoduše udělá 3 věci:

 • Šifrovat vaše data, chrání vás před krádeží dat.
 • Přesměrujte svůj provoz pomocí zabezpečeného připojení, čímž zabráníte třetím stranám vidět vaši online aktivitu.
 • Skryjte svou skutečnou veřejnou adresu IP a získejte adresu IP, která odpovídá serveru, ke kterému se připojujete.

Změnou adresy IP získáte přístup k obsahu, který je k dispozici pouze v jiných zemích, a můžete dokonce otevřít nové kanály a aplikace, které můžete použít. Jinými slovy, VPN je skvělý společník chytré televize. Zde jsou tři nejlepší VPN pro chytré televizory Vizio:

ExpressVPN

Přestože je ExpressVPN trochu drahý, je to nejlepší služba, kterou můžete získat, pokud jde o VPN. ExpressVPN má 2000 serverů v 94 zemích, což z něj dělá skvělou VPN pro odblokování webových stránek a aplikací. Nabízí také 256bitové šifrování AES, ochranu proti úniku DNS / IPv6, rozdělení tunelování a přepínač zabíjení, který zaručuje vaše soukromí online. ExpressVPN má také funkci Smart DNS, což je skvělé pro odblokování různých kanálů současně. ExpressVPN obsahuje seznam praktických instalačních průvodců online pro uživatele, kteří chtějí instalovat VPN na zařízení, která nemají nativní aplikaci VPN. Chcete-li přidat k výše uvedenému, ExpressVPN je jedním z mála poskytovatelů VPN, kteří stále mohou odblokovat American Netflix!

Přečtěte si celou recenzi ExpressVPN zde a nezapomeňte si službu vyzkoušet sami. Nemáte co ztratit, protože nabízejí 30denní záruku vrácení peněz, žádné otázky!

BulletVPN

Není tak drahá jako ExpressVPN, možnost 2 je skvělým poskytovatelem VPN s další bezplatnou funkcí inteligentního DNS. BulletVPN rychle rozběhl řadu poskytovatelů VPN, aby se stal jednou z nejlepších služeb venku. VPN může mít nižší počet serverů než ostatní dva návrhy, ale BulletVPN dokáže zajistit slušné globální pokrytí serveru bez ohledu na to. Jako streaming VPN se BulletVPN pyšní také schopností odblokovat US Netflix a optimalizoval své servery, aby zaručil rychlý zážitek ze streamingu.

Zde je kompletní recenze BulletVPN, takže můžete vidět vše, co může tento poskytovatel nabídnout. Skvělá věc? Mají také 30denní zásadu vrácení peněz „žádné dotazy“!

NordVPN

Třetí možností pro chytré televizory Vizio je NordVPN. Mají také funkci Smart DNS, Smart Play a soupeří s jakýmkoli poskytovatelem VPN svým počtem serverů. NordVPN také nabízí funkci dvojitého šifrování VPN, 2048bitové šifrování SSL a až 6 současných připojení zařízení. Všechny jejich servery podporují vysoké rychlosti internetu a poskytují vám plynulý přenos.

Kompletní recenzi společnosti NordVPN si můžete přečíst zde. Ještě jednou zkuste poskytovatele využít jejich 30denní zásady vrácení peněz!

Jak nainstalovat VPN na chytrých televizích Vizio

Vizio Smart TV nepodporuje nativní VPN aplikace, takže musíte nakonfigurovat VPN tak, aby fungovala na vaší Smart TV. Nebojte se, není to tak složité, jak to zní. Zde jsou 3 způsoby, jak můžete přimět VPN k práci na chytré televizi Vizio:

 • Nainstalujte VPN do routeru: Pokud na router instalujete VPN, bude jakékoli zařízení připojené k internetu chráněno VPN. Tato možnost funguje, pouze pokud máte router kompatibilní s VPN, ale většina nových směrovačů ano. V této příručce si můžete přečíst podrobnější vysvětlení, jak nainstalovat VPN do routeru.
 • Sdílejte vaše PC nebo Mac síťové připojení s vaší Smart TV: Konfigurace můžete zcela obejít instalací aplikace VPN do počítače Mac nebo PC a sdílením síťového připojení se Smart TV. Jinými slovy, Smart TV by měla přístup k internetu prostřednictvím připojení hotspot z vašeho počítače. Zde je podrobnější průvodce sdílením připojení v systému Windows, který by vám mohl pomoci.
 • Použijte inteligentní DNS proxy: Jedním z důvodů, proč jsem tyto VPN navrhl, je jejich inteligentní funkce DNS. Inteligentní DNS není přesně jako VPN, ale lze jej přímo nakonfigurovat do vaší Smart TV. Každý z výše uvedených poskytovatelů má na svých webových stránkách průvodce konfigurací funkce Smart DNS.

Nejlepší VPN pro Vizio Smart TV – závěrečné myšlenky

V době řezání kabelů roste popularita inteligentních televizí exponenciálně. Chytré televizory Vizio nyní nabízejí skvělou platformu využívající technologii SmartCast (založenou na Chromecastu Google). Snadno se používá a ovládá pomocí aplikace, kterou si můžete stáhnout do svého smartphonu. Má také celou řadu bezplatného a bez předplatného obsahu, na kterém se můžete soustředit. S sítí VPN můžete svůj chytrý televizor posunout na novou úroveň soukromí a kvality zábavy.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me