Nejlepší VPN pro odblokování Ziggo Jděte mimo Nizozemsko

Ziggo je zavedená společnost nabízející širokopásmové připojení k internetu, kabelovou televizi a telefonní služby uživatelům se sídlem v Nizozemsku. S téměř desetiletím v podnikání, Ziggo shromáždil docela následující. Tato služba také diverzifikovala své nabídky, aby lépe sloužila svým zákazníkům. Jedním z nejúspěšnějších podniků musí být aplikace TV Everywhere, Ziggo Go.


Sledujte Ziggo Jděte mimo Holandsko

Nejlepší VPN pro odblokování Ziggo Jděte mimo Nizozemsko

Co je to Ziggo Go?

Od roku 2018 nabízí 1,2 milionu zákazníků aplikaci Ziggo Go, která umožňuje předplatitelům streamovat a stahovat televizní obsah do svých zařízení. Díky tomu je pro zákazníky výhodné v tom, že jsou schopni sledovat své pořady kdykoli, pokud mají platné televizní předplatné. Navíc k tomu nebudou potřebovat ani připojení k internetu. Tato aplikace vám umožní stahovat obsah až na 2 zařízení a tituly ke stažení budou k dispozici až 30 dní po počátečním prohlížení. Jakmile uživatel začne stahování stahovat, bude jeho stahování k dispozici až dva dny.

Je Ziggo Go k dispozici mimo Holandsko?

Aplikace Ziggo Go umožňuje uživatelům streamovat asi 300 kanálů z jejich knihovny, ale v tom všem je upozornění. Budete muset být v Nizozemsku, abyste si mohli stáhnout své filmy a televizní pořady, a v rámci EU streamovat živé televizní vysílání. Díky tomu je pro cizince nebo cestovatele docela nepohodlné na cestách sledovat svůj oblíbený obsah. To vám umožní se objevit v Nizozemsku pro streamování kanálů, jako je Nickelodeon, Disney nebo MTV prostřednictvím aplikace. Kromě toho se také nebudete moci naladit na své regionální kanály a zjistit, co se děje doma. Toto je samozřejmě velmi smutný stav, zejména pro uživatele, kteří o VPN nic nevědí.

Používání VPN pro streamování z Ziggo Jděte mimo Nizozemsko

Virtuální privátní síť dokáže celou situaci změnit a umožňuje vám streamovat obsah ze zahraničí prostřednictvím aplikace Ziggo Go. Jak? Připojení k VPN vám umožní skrýt vaši polohu. Služba Ziggo Go používá váš internetový protokol nebo IP adresu k potvrzení, že skutečně sídlíte v Nizozemsku. Pokud tak neučiníte, bude vám přístup odepřen. Použití sítě VPN umožňuje připojení k serveru se sídlem v Nizozemsku, a proto změňte svou IP adresu na adresu, která odráží, že se nacházíte v dané zemi. To vám umožní „oklamat“ službu, a proto streamovat obsah, jako byste nikdy neopustili. 

Takto můžete přistupovat k Ziggo Go odkudkoli na světě pomocí VPN:

 1. Zaregistrujte se u poskytovatele VPN (nejlépe ExpressVPN).
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN do zařízení, ke kterému máte přístup Ziggo Go.
 3. Spusťte aplikaci.
 4. Připojte se k nizozemskému serveru VPN.
 5. Odblokujte Ziggo Jděte mimo Nizozemsko.

Použití sítě VPN je také velmi výhodné v tom, že vám umožňuje zabezpečit připojení. Jakmile se připojíte k serveru, vaše data budou šifrována, což ztěžuje zachycení jakékoli třetí strany. To znamená, že udržujete svého poskytovatele internetových služeb ve tmě o tom, co děláte online.

Pokud jste to nevěděli, mnoho poskytovatelů internetových služeb má tendenci špehovat aktivitu svých uživatelů. Takto se rozhodnou, zda vaše připojení omezí nebo ne. Throttling označuje postup, při kterém poskytovatel připojení omezuje připojení tím, že zpomaluje rychlost nebo dokonce blokuje přístup k určitým webům. To se stane, aby se zajistilo rovnoměrné rozdělení šířky pásma v celé síti.

Nejlepší VPN pro Ziggo Go

Chcete-li mít při připojení dostatečnou úroveň soukromí a zabezpečení, budete potřebovat poskytovatele VPN, který je dobře nastaven a má dobrou pověst. Chcete-li začít dobře, doporučujeme vám podívat se na seznam, který jsme pro vás sestavili. Jedná se o poskytovatele, které jsme vyzkoušeli a jsou si jisti, že jsou připraveni na úkol. Níže naleznete seznam nejlepších VPN pro Ziggo Go.

1. ExpressVPN

Toto je jeden poskytovatel, který nepotřebuje úvod. Ocenění, která služba získala, dokazují, že se jedná o špičkového poskytovatele. ExpressVPN se sídlem na Britských Panenských ostrovech zaujímá nejlepší místo jako naše nejvíce doporučovaná služba. S přístupem k více než 2000 serverům poskytuje ExpressVPN svým zákazníkům více než 200 000 IP. Z bezpečnostních důvodů mají uživatelé 256bitové šifrování AES vojenské třídy a přítomnost ve více než 90 zemích. Jeho tým péče o zákazníky je také A1 a lze k nim přistupovat prostřednictvím sociálních médií, e-mailem nebo přímými zprávami.

ExpressVPN umožňuje až 3 současná připojení a má klienta VPN, který se dobře hodí i pro prvního uživatele. Snadno použitelná aplikace je kompatibilní se zařízeními se systémem iOS, Android, Windows a dokonce i Linuxem. Pokud se rozhodnete aplikaci stáhnout přímo do směrovače, zvýšíte také počet více zařízení, jejichž data můžete zašifrovat. ExpressVPN má také řadu zastaralých serverů, ke kterým se mohou uživatelé v nepřátelských zemích VPN připojit, a tuto službu používat v přestrojení. Streamování je také podporováno ExpressVPN, stejně jako torrentování a hromadné stahování. Chcete-li zjistit, co ještě služba ukládá, podívejte se na naši recenzi ExpressVPN.

2. IPVanish

IPVanish využívá až 40 000 IP se sítí 1500 serverů. Vzhledem k tomu, že jsou všechny společnosti ve vlastnictví, můžete si být jisti, že vaše připojení nebude rušit žádná jiná třetí strana. Služba je založena v USA a jako taková má velmi přísnou politiku nulování protokolování. Je to také poskytovatel, který je známý tím, že dosahuje dokonalé rovnováhy mezi soukromí a bezpečností. To znamená, že uživatelé, kteří doufají, že tráví většinu času streamováním, nebudou muset čekat, až se jejich videa vyrovnají.

Tato služba poskytuje 256bitové šifrování AES a má webový proxy server SOCKS5, který vám umožňuje skrýt nebo posunout vaši polohu. To také dobře funguje s jeho pokračující podporou šifrování. IPVanish umožňuje anonymní přenosy souborů P2P a nemá také žádná omezení na využití šířky pásma nebo přepínání serverů. Díky tomu je použití velmi pohodlné, pokud maximalizujete kapacitu až 10 současných připojení. IPVanish také umožňuje uživatelům používat jeho rozšíření Chrome nebo Firefox jako lehkou alternativu k zabezpečení online. Podrobnější rozpis poskytovatele najdete v naší recenzi IPVanish.

3. NordVPN

Zrušení našeho seznamu je služba, která je díky různorodému seznamu funkcí více než schopna poskytovat všestrannou ochranu. Společnost NordVPN byla založena v Panamě v roce 2008 a provozuje až 4000 serverů, které mají zastoupení ve více než 60 zemích. Velký počet serverů umožňuje větší optimalizaci pro zvýšení výkonu u zákazníků. Uživatelé si mohou zvolit připojení k serverům, které se nejlépe hodí pro hraní her, stahování velkých objemů, torrentování nebo v tomto případě pro streamování HD. Až 6 zařízení umožňuje současné připojení, uživatelé jsou více než vítáni, aby měli všechna svá zařízení podporující internet chráněna.

NordVPN má velmi unikátní službu známou jako Double VPN. Díky tomu mají předplatitelé svá data směrována přes dva místo jednoho serveru, aby vylepšili již existující 256bitové šifrování AES. Uživatelé také mohou lépe spravovat své připojení prostřednictvím softwaru Cybersec poskytovaného touto službou. Tento software pomáhá udržovat reklamy a malware od připojení uživatele. Dalším šikovným nástrojem je jeho funkce Smart Play. Umožňuje uživatelům obejít geo-omezující bloky, které mohou stránky představovat, změnou polohy. NordVPN je plně kompatibilní s Tor a dokonce nabízí vyhrazené IP adresy pro uživatele, kteří by upřednostňovali své vlastní. Chcete-li se dozvědět, co jiného očekávat, podívejte se na podrobnější recenzi společnosti NordVPN.

Závěr o nejlepší VPN pro Ziggo Go

Tři služby, na které jsme se krátce podívali, jsou více než schopné poskytnout spolehlivé zabezpečení. Co byste měli udělat, než se přihlásíte k odběru kterékoli z nich, je převzít záruku vrácení peněz nebo bezplatnou zkušební službu. To by vám mělo umožnit získat lepší pocit z toho, která služba by nejlépe vyhovovala vašim potřebám.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map