Sledujte americké kanály na Roku Ultra mimo USA

Jak sledujte americké kanály na Roku Ultra mimo USA? Koupili jste si tedy Roku Ultra. Pokud žijete mimo USA, pravděpodobně by vás zajímalo, jak z vašeho nového 4K streamovacího zařízení vytěžit maximum. Pokud jde o streamování kanálů, můžete na Roku získat stovky kanálů, pokud žijete v USA. V této nápovědě vám ukážu jak vytvořit potřebný účet American Roku získat tyto aplikace. Můžete se také naučit používat VPN nebo Inteligentní servery DNS na odblokování amerických kanálů na Roku Ultra v Kanada, Německo, Velká Británie, Austrálie, Mexiko, nebo jinde v cizině.


Sledujte americké kanály na Roku Ultra mimo USA

Sledujte americké kanály na Roku Ultra mimo USA

Jak získat americké kanály na Roku Ultra mimo USA

Proces dostat americké kanály na Roku Ultra je rozdělen do dvou kroků. První kroky vyžadují, abyste vytvořit účet American Roku. Jinak nebudete schopni přidejte americké aplikace do svého Roku. Druhý krok v podstatě zahrnuje nastavení inteligentního DNS nebo VPN za účelem sledujte americké kanály na Roku Ultra mimo USA. Tak tady je jak se můžete zaregistrovat na účet amerického Roku v zahraničí.

 1. Nejprve, nastavení VPN nebo Inteligentní DNS na vašem PC / Mac. To je zásadní krok. Bez něj bude Roku označen jako účet mimo USA.
 2. Nyní přejděte na adresu https://my.roku.com/index a vyberte možnost Vytvořit účet.
 3. Poté vyplňte požadované informace a klikněte na „Pokračovat“..
 4. Dále vyberte PIN a klikněte na „Pokračovat“.
 5. Na další stránce musíte platit způsoby platby: Paypal nebo kreditní karta.
 6. Pokud již vlastníte účet Paypal, použijte možnost platby Paypal. Vaše země Paypal nemá vliv na váš účet Roku.
  • K vytvoření účtu American Roku použijte platnou adresu v USA. Kalifornii můžete použít jako svůj stát a 90210 jako PSČ.
 7. Pokud jako platební možnost zvolíte kreditní kartu, musíte použít svou vlastní ulici, která je přidružena k vaší kreditní kartě.
  • Potom musíte převést poštovní směrovací číslo na platné PSČ.
  • Mějte na paměti město přidružené k novému zipu, jak je vyžadováno pro nastavení účtu Roku.
  • Chcete-li vytvořit platný PSČ, odeberte číslice z poštovního směrovacího čísla. Poštovní směrovací číslo M1Z4L3 se stává 143. Pokud máte v poštovním směrovacím čísle méně než 5 číslic, přidejte na konec nuly. 143 se tak stává ZIP 14300.
 8. Nyní, když jste dokončili svůj účet Roku, resetujte své streamovací zařízení Roku na tovární nastavení. Poté na svém zařízení Roku použijte nově vytvořený účet American Roku.

Jak přidat americké kanály do Roku Ultra mimo USA

Nyní, když jste si zaregistrovali svůj účet v USA Roku a použili jste jej k přihlášení do svého Roku Ultra, je čas přidat americké kanály, jako jsou HBO Now, Hulu, Sling TV a Amazon Prime.

 1. Stisknutím tlačítka „Domů“ na dálkovém ovládání otevřete hlavní obrazovku.
 2. Přejděte dolů a vyberte ‘Streamování kanálů pro přístup do obchodu kanálů.
 3. Vyhledejte kanál, který chcete přidat.
 4. Jakmile najdete kanál, stiskněte „OK“ na dálkovém ovladači.
 5. Nakonec vyberte ‘Přidat kanál ’ nainstalovat kanál do zařízení Roku.

Pomocí VPN sledujte americké kanály na Roku Ultra Overseas

Poslední krok k sledování amerických kanálů, které jste právě přidali do svého Roku Ultra, zahrnuje spoofing vaše online umístění. To lze provést dvěma způsoby. První je pomocí virtuální soukromé sítě, známé také jako VPN. Geo-omezené kanály jako Hulu, HBO GO nebo Sling TV zkontrolujte svou IP adresu a zjistěte, zda máte nárok sledovat jejich obsah. VPN vám umožní získat Americká IP adresa i když nežijete v USA. Tímto způsobem trik tyto geoblokové kanály věříte, že v současné době sídlíte v USA.

 • Můžeš obejít geo-omezení uvalené na všechny americké kanály pomocí VPN.
 • VPN vám také poskytuje extra Soukromí a bezpečnostní online. Veškerý váš internetový provoz je šifrované.
 • VPN nelze přímo nainstalovat na samotný Roku. Je třeba nastavit připojení VPN na kompatibilním směrovači.
 • Pokud se rozhodnete nakonfigurovat VPN ve vašem routeru, všechna streamovací zařízení připojená k tomuto routeru budou sdílet jeho připojení VPN, včetně Roku Ultra..

Pravděpodobně jste si koupili Roku Ultra pro funkci streamování 4K. Proto je důležité se zaregistrovat u poskytovatele VPN pomocí rychlých serverů VPN, jako je například ExpressVPN. Prověřili jsme poměrně mnoho služeb VPN. Zde je náš seznam nejlepších a nejrychlejších poskytovatelů VPN, se kterými můžete pracovat odblokování amerických kanálů na Roku Ultra.

Odblokujte americké kanály v Roku Ultra mimo USA pomocí inteligentního DNS

Pokud se vám příliš netrápí šifrování internetového provozu, použijte Inteligentní DNS místo VPN. I když tato možnost postrádá další funkce ochrany soukromí VPN, je stále levnější. Nebudete rozhodovat, které kanály se odblokujete, protože jsou určeny inteligentní proxy proxy službou, kterou používáte. Stejně jako u VPN však musíte nainstalujte si do směrovače inteligentní DNS. Neexistuje způsob, jak nakonfigurovat inteligentní DNS na Roku, protože jeho síťová nastavení jsou uzamčena.

 • Je třeba zmínit, že je pravděpodobné, že nebudete moci ve svém routeru nakonfigurovat inteligentní DNS. Tento proces zahrnuje hlavně změnu vaší primární a sekundární adresy serveru DNS. Kdokoli, kdo se dříve zabýval síťovými nastaveními, by měl vědět, jak to udělat. Pokud ne, podívejte se na tato videa a průvodce nastavením.
 • Nové adresy primárního a sekundárního serveru DNS, které potřebujete použít, jsou poskytovány službou Smart DNS proxy, se kterou se zaregistrujete.
 • Před registrací ujistěte se, že vaše inteligentní DNS proxy služba skutečně podporuje odblokování amerických kanálů na Roku.

Unlocator je inteligentní proxy proxy služba, která skutečně podporuje odblokování amerických kanálů na Roku Ultra. Můžeš sledovat HBO GO, Sling TV, Amazon Prime, Hulu, ABC Jděte mimo USA a mnoho dalších pomocí jejich serverů DNS. Registrace na 7denní zkušební verzi je zdarma a k dokončení registrace nepotřebujete kreditní kartu.

Jak získat americké kanály na Roku Ultra v zahraničí

Zde je shrnutí všech požadovaných kroků, které musíte provést, abyste odblokovali americké kanály ve svém Roku Ultra v zahraničí.

 1. Nejprve se zaregistrujte pomocí Poskytovatel VPN nebo Inteligentní služby DNS proxy.
 2. Nastavení VPN nebo Inteligentní DNS na vašem routeru.
 3. Vytvořte si účet American Roku pokud již žádný nevlastníte.
 4. Resetujte zařízení Roku Ultra a přihlaste se k němu pomocí nově vytvořeného účtu US Roku.
 5. Přidejte své oblíbené americké kanály do zařízení Roku.
 6. Sledujte americké kanály na Roku Ultra mimo USA.

Pokud potřebujete pomoc s některým z těchto kroků, jednoduše napište komentář níže a udělám vše, co bude v našich silách, abych vám pomohl. Pokud skončíte s používáním ExpressVPN nebo Unlocator na sledujte americké kanály na Roku Ultra, Dej mi vědět jak to jde.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map